JAK CO ROK POMAGAMY W ZABEZPIECZENIU IMPREZY TAK ABY LUDZIE CZULI SIE BEZPIECZNIE .
CAŁY KONCERT JEST PIĘKNĄ OTOCZKĄ ROKOWĄ CAŁOŚĆ ORGANIZOWANA JEST W PRZEMIŁEJ ATMOSFERZE ORAZ SUPER WYDANIU MUZYKALNYM . 

2016 WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W TYM ROKU POSTANOWILIŚMY POMÓC I ZAOFEROWALIŚMY VOUCHERY NA PRZEJAŻDZKI MOTOCYKLEM .
RESZTA ROGRAMU WOSP
Ostródzki finał odbędzie się 10 stycznia w amfiteatrze. Przez cały dzień odbywać się będą tutaj gry i zabawy dla dzieci, koncerty (główną gwiazdą będzie Iza Kowalewska, znana z programu Must Be The Music oraz ostródzkiego Koncertu Na Ścianie), a także licytacje.

Oprócz występu Izy Kowalewskiej w ostródzkim amfiteatrze wystąpią także: zespoły A-B Band (blues rock), Chałturka (rock) Be Vis (hip hop), raperzy B.F.D. & oSb, PAWEŁ RESZELA komik, aktor, autor tekstów, wieloletni stand-up’er. W ramach WOŚP w Ostródzie odbędą się również warsztaty bębniarskie Ryszarda Bazarnika. Stowarzyszenie Rzecz Jasna zaprosi z kolei rodziców z dziećmi na Rodzinną Strefę Twórczego Recyclingu, czyli jak nadać nowe życie starym przedmiotom. Twórczy recycling to artystyczne, kreatywne przetwarzanie tego, co już niepotrzebne. Początek warsztatów i strefy dziecięcej o godz. 12.00, początek koncertów o godz. 14.00.

Równolegle na zamku odbędzie się Koncert Zespołów Zamkowych i solistów pt. "Świat nie jest taki zły". Początek o godz. 16.00.
Cały czas można przeznaczać przedmioty lub usługi na licytacje orkiestrowe. Osoby chętne do przekazania swoich darów proszone są o przynoszenie ich do amfiteatru w Ostródzie (wejście od strony Hotelu Villa Port).

Pomagamy

W sobotę 26 marca 2011 gościliśmy w naszym domu przedstawicieliStowarzyszenia Miłośników Motoryzacji HELLBOYS z Ostródy. Panowie oprócz zabawek i odzieży "przywieźli" nam obietnicę częstszych odwiedzin. Bardzo nas to ucieszyło, gdyż sezon motocyklowy dopiero się rozpoczyna. Serdecznie dziękujemy za wizytę i podarunki. Spotkanie utrwaliliśmy na wspólnych fotografiach.

2013 

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CO KOCHAJĄ PIESKI RAZEM Z KLUBEM ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ KARMY DLA PIESKÓW Z OSTRÓDZKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT .
MIANOWICIE JEŚLI KOCHASZ ZWIERZĘTA POMÓŻ IM!!KOSZT MAŁEJ KARMY DLA PSÓW TO TYLKO 4 ZŁ LUB 5 KG (12 ZŁ BIEDRONKA )TO NIE SĄ DUŻE PIENIĄDZE A DLA ZWIERZAKÓW TO BARDZO DUŻO . ZBIÓRKA TA BEDZIE PRZEKAZANA PRZEZ NASZE STOWARZYSZENIE W DNIU ZAKONCZENIA ZBIÓRKI .
JEŚLI CHCESZ POMÓC ODEZWIJ SIE DO MNIE NA FACEBOOKU SAM OSOBIŚCIE ODBIORE OD CIEBIE KARMĘ W MIARE MOŻLIWOŚCI A JEŚLI                                 MASZ CZAS TO PODRZUĆ DO MNIE DO DOMKU LUB SKONTAKTUJ SIE                                   ZE MNA
 
Z PODZIĘKOWANIEM
Prezes HELLBOYS Ostróda

l
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW