GALERIA

ZLOT GWIEŹDZISTY GIETRZWAŁD


                            nowy sezon 2013 

A wies spotkanie jak zawsze było super pare spraw do omuwienia oraz zatwierdzenia potem jak wiadomo poczęstunek kawka itd. Czyli spotkanie jak zawsze udane z super ludzmi super zabawa może wszyscy nie byli ale i tak było super .

MOTOGRILL

MOTOPIWAK 2013

1 URODZINY MOTOCYKLISTEK OLSZTYN 2013r.

Zostaliśmy zaproszeni na imprezę urodzinową Naszych kolerzanek z olsztyna .
Efekt środowiska dziewczyn nie zapomniany impreza przygotowana wyśmienicie oraz super zabawa .
PODZIEKOWANIE ZA WSPULNĄ ZABAWE

TABUNADA 2014

jak zwykle zabawa przednia spotkanie sie z ludzmi których dawno nie widać było

TOLKMICKO 2014 gościliśmy pierwszy raz na zlocie KLUBU KARDAN byliśmy mile zaskoczeni tym co nas zastało  pogoda dopisała , organizatorzy staneli na wysokości zadania .Super zabawa w doborowym towarzystwie konkurencje super no i oczywiście jak na nas przystało wruciliśmy z pucharem za przeciąganie liny zespołowo .

        zlot CICHE U BSM BROBIKERS - pierwszy raz na zlocie u chłopaków powiem jedno przybyliśmy zobaczyliśmy zdobyliśmy . Świetna zabawa konkuręcej super pomogliśmy w pokazie gaszenia ognia , dziekujemy prezesowi bsm brobikers za ciepłe przyjecie na tak wspaniałej imprezie 

40 BROBIKER BRODNICA 

Na zaproszenie pojechaliśmy do domu klubowego BRO BIKERS na samo wejście zostaliśmy gorąco przywitani dosłownie na gorąco ciepła kiełbaska oraz .....następnie przekazaliśmy prezent który został wykonany przez HELLBOYS . 
Po zwiedzaniu domu klubowego zaczeła sie świetna zabawa oraz rzednie wygłupy jedzenie szkła zapasy itd. 
Z góry chciałbym podziękowac dla całego klubu BROBIKERS za świetną zabawe oraz ciepłe przyjęcie . 

link do galeri

TOLKMICKO 2015 

KOLEJNY RAZ ORGANIZACJA W 100 % JAK WIADOMO NIE MOGLIŚMY ODPUŚCIĆ PRZYŁĄCZENIA SIE DO ZABAW I KONKURENCJI JAK NA HB PRZYSTAŁO ZDOBYLIŚMY DWA PUCHARY ZA LINE ORAZ PRZECIĄGANIE NA BLOCZKU .  
CAŁA EKIPA HELLBOYS JAKA BYŁA NA ZLOCIE ŚWIETNIE SIE BAWIŁA JAK ZAWSZE DWÓCH NASZYCH PRZYJACIUŁ Z OLSZTYNA ZDZISIEK I ŁOWCA RÓWNIEŻ SPEDZALI CZAS Z NAMI JAK ZWYKLE ŚWIETNA ZABAWA  Z LUDZMI KTÓRZY LUBĄ SPĘDZAĆ CZAS RAZEM .
LINK DO GALERI 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW